Kariéra

Kariéra v naší malé firmě zaměřené na výrobu a prodej svítidel nabízí příležitost podílet se na tvůrčím procesu s možností růstu, získávání nových dovedností a přímého vlivu na úspěch firmy.

Technik výroby ( Brno )

Není Vám cizí představivost a kreativní myšlení, vyznáte se ve výrobní dokumentaci, máte ponětí co je to Solidworks a k tomu přijmete práci v týmu v mladém dynamickém kolektivu, tak bychom Vás rádi přivítali mezi námi, konstruktéry Hormen.

Co bude vaším úkolem
  • kompletace výrobní dokumentace
  • asistence ve výrobě při výrobě prvního kusu
  • po zaškolení - příprava programů pro vysekávací lis a SMT linku
  • vytváření a správa kusovníků (pracujeme v Helios Green)
Co požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • pečlivost, systematičnost a samostatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita
  • znalost práce v CAD systému – Solidworks
Odměny za dobře odvedenou práci
  • dobré platové ohodnocení a odměny závislé na výkonu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zřízení MultiSport karty
  • Možnost flexibilní pracovní doby s ohledem na splnění úkolů
  • Pro naše zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce
  • A mnoho dalších

Kvalita a klid prostředí je základ pro spokojenost našich zaměstnanců.

Pro řešení nových nebo současných projektů se můžeme opřít o naše společné zázemí.

Každé z oddělení ať už technické, logistické, obchodní či výrobní táhne za jeden provaz.

Každý si u nás najde dřív nebo později něco svého, čemu se může věnovat i delší dobu a tím se dále vyvíjet.

Náš obor se stále vyvíjí s ohledem na technologie nebo potřeby společnosti, jak šetřit planetu nebo jen omezit spotřebu.

Možnostem se meze nekladou a mnohdy jsou i vítané.

Jednou za rok pořádáme společnou firemní akci pro seznamování a stmelování kolektivu, pokaždé je program a místo jiné. Po takové události se otevřou úplně nové obzory.

„Já jsem za nejpozoruhodnější rys podniku považoval duch jeho zaměstnanců, zřetelnou hrdost na to, že se podílejí na něčem, co přineslo skutečný úspěch.“

Zdroj: Tomáš J. Baťa 1914-2008

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #